QUICK 1000 FD OLTA MAKİNESİ (1090100)

Marka : D.A.M

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

QUICK 1000 FD ÖZEL SERİ OLTA MAKİNESİ

"GELECEĞE DÖNÜŞ !" Bu çok özel makina projesi, bizi heyecanlandırdığı kadar, gerçek D.A.M fanları için de büyük bir sürpriz haline geldi.

Limited Edition - Sınırlı sayıda seri numaralı olarak üretildi.Özel kadife kaplı sert saklama kutusu ve pasaportlu ve lisans belgeli..

Üç buçuk yıldan fazla süren planlama, hazırlık, geliştirme ve test aşamalarından sonra D.A.M'ın efsanevi 1000 serisini en modern versiyonu ile tekrar ortaya çıkardık. Bu makinalar, gelenekle teknolojinin mükemmel bir birlikteliğini temsil ediyor. Bu D.A.M'ın hedeflediği gelişim politikiası açısından bizi diğer rakiplerimizden -başarıyla- ayıran en büyük özellik. Teknik olarak yeni 1000 serisinin en büyük özelliği; Test edilip ispatlanmış ve neredeyse zarar görmesi imkansız DirectDriveSystem'dir. (Direk sürüş sistemi) Bu sistemde, özel kesim sarı prinç ana dişli, ve onun üzerinde yürüdüğü özel kesim paslanmaz çelik ana dişli üzerinde direk çalışmaktadır. Osilasyon ve misina sarımı, çok iyi bilinen S-Oscillation sistemine sahiptir. Efsanevi eski 1000 serisinde olduğu gibi 4 noktalı misina sarım ayarlaması ekstra ince ve kalın misinalar için büyük avantaj sunuyor. Ayrıca Quick®Snap özellikli katlanır CNC aluminyum kol pratik kullanım sunuyor. Ne elinizden bırakmaya kıyamayacağınız, ne de en ufak zarar görmesine dayanamayacağınız bir prestij ürünü...

Teknik Detayları: * Dizaynı, mühendisliği ve testleri Almanya'da yapılmıştır.

* DDS - Direct Drive Sistem ile çok güç direk dişlide!

* S-Curve osilasyon kamı(Patentli: DE4035846)

* 10 Adet paslanmaz bilya * 1 Adet anında duruş bilyası

* Dişli yatağı, misina sarma kafası (rotor), kafası ve kolu Duraluminyum'dan imal edilmiştir. Azami mukavemet ve hafiflik birarada!

* Önden kalama çoklu disk

* Yumuşak dokulu kafa çıkarma butonu

* Hassas kalama ayarı yapabilme

* Quick®-Snap kol kapama sistemi

* Ergonomik yumuşak dokulu kol tutmacı

* Paslanmaz çelik mil

* Ergonomik aluminyum kafa teli

* Karışmayı önleyen kafa yapısı

* Rotorda anti titreşim sistemi

* 4 noktada misina konumunu ayarlama sistemi kafaya entegre

* Tek düğmede kafayı çıkarma

* Delikli metal yedek kafa

LIFE TIME WARRANTY ! Fabrika hataları ve materyal ile ilgili arızalarda ÖMÜR BOYU GARANTİ.

Benzer Ürünler